• Mata chłodząca Cool Pad 30x40cm

Symbol: 31755
50.40
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13
Dostawa własna 10
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost (Pobranie) 16
Kurier InPost 18
Kurier InPost (Pobranie) 21
Dostępność 2 szt.
Waga 0.2 kg

Darmowa wysyłka od 200 zł

Zostaw telefon

Mata chłodząca Cool Pad 
Wykonana w opatentowanej technologii Heat Change Material (HCM).

Rozmiary:
30cm x 40cm dla małych i średnich psów, dla kotów

Wprowadzenie

Niech wasze zwierzęta wiedzą, że pomagacie im żyć zdrowo i szczęśliwie. W upalne lato, mata Cool Pad jest niezastąpiona, aby przynieść ulgę i schłodzić Waszego pupila. Mata Cool Pad zapewnia komfort termiczny i sprawia że ​Twój zwierzak nie przegrzeje się. Cool Pad to elegancki i praktyczny produktów bezpośrednio poprawiający jakość życia Twojego najlepszego przyjaciela.
Twój zwierzak zasługuje na odpoczynek w atmosferze luksusu!



Cool Pad jest idealny, aby dać trochę ochłody podczas gorących dni. Mata chłodząca Cool Pad dla psów, kotów i innych zwierząt zawiera opatentowany, innowacyjny płyn chłodzący, który w wyniku kontaktu z ciałem Twojego zwierzaka daje rzeczywiste orzeźwienie. 

Mata Cool Pad jest certyfikowana CE EN71, bardzo praktyczna, dzięki małym rozmiarom może być zabrana praktycznie wszędzie. W razie potrzeby może być położona na podłodze, w środku w transporterze, lub w legowisku. Nie wymaga zasilania elektrycznego, a efekt chłodzenia może zachować do 4 godzin ciągłego używania (w temperaturze pokojowej).

Jak to działa

Podczas kontaktu z wyższą temperaturą (temperaturą ciała) energia cieplna przechodzi z poziomu wyższego do niższego, inaczej mówiąc materiał HCM absorbuje ciepło i powoli przechodzi ze stanu stałego w stan ciekły. Podczas tego procesu, temperatura materiału HCM nie ulega zmianie i utrzymuje efekt chłodzenia aż  do całkowitego przejścia w stan ciekły, dopiero wtedy temperatura produktu zaczyna wzrastać.
Proces ten może trwać kilka godzin, materiał HCM pochłania ciepło na poziomie 294KJ / kg, w tym samym stanie woda absorbuje ciepło 4.18KJ / kg, stosunek wynosi około 1/7.




Cechy 

1. Chłodzi aż do 4godzin bez pobierania energii elektrycznej albo dodatkowego chłodzenia.

2. Proces zmiany stanu HCM utrzymuje niską temperaturą. Gdy temperatura jest poniżej 25°C HCM przechodzi w stan stały, gdy temperatura jest wyższa niż 25°C, HCM przechodzi w stan ciekły i absorbuje ciepło ciała, dzięki czemu ochładza ciało, dając uczucie świeżości.

3. Proces topnienia utrzymuje stałą temperaturę produktu 30°C, co jest o 6-7°C niżej niż temperatura ciała ludzkiego, a 8-9°C niżej niż temperatura ciała psa.

4. Charakterystyka materiału HCM sprawia, że proces zmiany stanu skupienia jest  automatyczny i może być powtarzany ponad 10000 razy, a jego żywotność wynosi 3-5 lat. Stawia to Cool Pad na pierwszym miejscu wśród produktów chłodzących. 

5. Tkanina jest zaawansowanym kompozytem, jest wodoodporna, miękka, wygodna i elegancka

6. Produkt jest wykonany zgodnie z normą CE, ekologiczny - niska emisja węgla, wykonany w doskonałej jakości i oferowany w dobrej cenie.

7. Proces produkcji jest ściśle nadzorowany, posiada certyfikaty SGS, MSDS, BV.



Wskazówki użytkowania

1. Obie strony mogą być używane, aby rozpocząć wyjmij matę z opakowania i połóż bezpośrednio pod ciałem.

2. Używaj produktu w odpowiednim, dobrze wentylowanym pomieszczeniu. 

2. W zależności od indywidualnych upodobań, jeśli odczucie chłodzenia jest zbyt intensywne, można położyć dodatkowy materiał na matę.

3. Jeśli temperatura otoczenia jest wyższa niż 40°C odczucie chłodzenia nie jest dobre, jeśli temperatura przewyższy 60°C, lub mata narażona jest na bezpośrednie działanie promieni słonecznych nie zalec się jej użytkowania.

4. Należy zabezpieczyć materiał zewnętrzny przed zniszczeniem, rozcięciem, zadrapaniem etc., szczególnie gdy mata jest użytkowana przez zwierzęta. Nie pozwól zwierzęciu zniszczyć zewnętrznego materiału, zabezpiecz przed zniszczeniem, przeżuciem, zadrapaniem np. stosując dodatkową osłonę materiałową, można też umieścić matę w legowisku pod materiałem ochronnym. Nie zostawiaj zwierzęcia bez nadzoru.

5. Dzieci, osoby starsze, niedorozwinięte umysłowo powinny używać maty tylko pod opieką osoby dorosłej.

6. W przypadku kontaktu z oczami, skórą, połknięcia należy uzyskać pomoc medyczną, szczegóły pliku MSDS.


Czyszczenie 

1. Użyj mokrego ręcznika do przetarcia gdy mata jest zanieczyszczona. Unikaj ugniatania i czyszczenie za pomocą twardej szczotki.

2. W wyniku różnic temperatur może nastąpić kondensacja wody na produkcie, wytrzyj go suchym ręcznikiem aby uniknąć zapleśnienia zewnętrznej powierzchni.


Przechowywanie

1. Przechowuj w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. 

2. Wyczyść produkt przed schowaniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie